Uncategorized

Oklahoma City, Oklahoma- Maxcess, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla aplikacji internetowych, zaprezentuje system kontroli druku VEO-700 firmy Fife na ICE USA w Louisville, Kentucky, 9-11 kwietnia (stoisko 701).
“Budujemy nasz system kontroli VEO-600 z następną generacją VEO-700”, powiedział Chris Harper, Global Product Manager for Fife Inspection. “Dzięki zaawansowanemu graficznemu interfejsowi użytkownika, szerszemu polu widzenia i dostępnemu ekranowi dotykowemu, VEO-700 oferuje bardziej zaawansowany system kontroli dla naszych klientów”.
Wyposażony w oświetlenie stroboskopowe LED o dłuższej żywotności, graficzny interfejs użytkownika ułatwiający obsługę, programowalne pozycjonowanie w celu precyzyjnego odwzorowania lokalizacji oraz dostępny interfejs ekranu dotykowego, VEO-700 dołącza do VEO-600 klasy podstawowej firmy Fife.
Również na wyświetlaczu w ICE USA od Maxcess:
Piąty czujnik rozpoznawania obiektów DST-1, ulepszona technologia czujników cyfrowych z DSE-17 i SE-45 Wide Band Sensor oraz najważniejsze cechy D-MAX Enhanced, charakteryzujące się zaawansowaną zdolnością sieciową z ProfiNet, EtherNet/IP i EtherCAT.
Elektroniczny uchwyt noży z serii Tidland-Control, w pełni elektroniczny uchwyt noży, który oferuje automatyczną kalibrację siły bocznej i nakładania się ostrza w celu zwiększenia dokładności i spójności cięcia.
MAGPOWR- DLCA-NET, wzmacniacz napinający z możliwością pracy w sieci, oferujący możliwość przesyłania skalibrowanych wartości naprężeń przez komunikację, rolki napinające CSR i ISR oraz cienkie ogniwa obciążnikowe.
Webex – nowe włókno węglowe CF o niskiej bezwładności rolki napinającej
Valley Roller – próbki naszych własnych mieszanek gumowych
Menges Roller- Zaawansowana technologia rolki przenoszącej ciepło
Koła zębate typu Componex- WINertia™ Dead Shaft Idlers, które utrzymują stałą trakcję na szybkich wstęgach i posiadają wbudowane “odpowietrzniki”, które usuwają uwięzione powietrze 7,5 razy szybciej niż jakiekolwiek inne rolki zębate na rynku.
O Maxcess: Maxcess pomaga swoim klientom maksymalizować produktywność poprzez innowacyjne produkty i usługi na całym świecie. Łącząc ponad 340 lat globalnego serwisu i wsparcia w oparciu o sprawdzone marki Fife, Tidland, MAGPOWR, Webex, Valley Roller, Menges Roller i Componex, Maxcess oferuje bezkonkurencyjną sieć ekspertów w dziedzinie aplikacji. Odwiedź ich onlinewww.maxcessintl.com
###